^ Idź w górę

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 29.11. – 05.12.2021

PONIEDZIAŁEK – 29.11.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Roraty: Za ++ rodziców Franciszkę i Bertę Wysada, Rozalię i Wilhelma Golenia, ich rodziców i rodzeństwo, siostrę Elżbietę i za ++ z pokr.

WTOREK – 30.11.2021 – ŚW. ANDRZEJA
18.00 Roraty: Za + żonę Irenę Michalok w 1 rocz. śm.

ŚRODA – 01.12.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Roraty: Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Za + męża Bernarda Czech, jego rodziców Gertrudę i Józefa Czech;
• Za + matkę Irmgardę Pluta w 20 rocz. śm., ojca Piotra, siostrzenicę Gabrielę, teściów Otylię i Stanisława Florczak, szwagrów Henryka, Joachima, Norberta, Rudolfa, jego córkę Małgorzatę, ciotkę Jadwigę, dziadków Pluta, Florczak, Filusz;
• Za + brata Edmunda Chodura w 1 rocz. śm., ++ z rodziny Chodura;
• Za + męża Ryszarda Zyła;
• Za + męża Jana Witek, rodziców Wincentego i Łucję Deutschmann, teściów Jana i Marię, ++ z rodzin Witek, Deutschmann;
• Za + ciotkę Stefanię Drewienkowską w 1 rocz. śm., Czesławę Duda;
• Za + Gabrielę Brzezińską w 1 rocz. śm.;
• Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Zuzanny Skotnickiej z ok. 10 rocz. ur.;
• O łaskę zdrowia dla ojca.

CZWARTEK – 02.12.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
17.00 Godzina święta.
18.00 Roraty: Za ++ rodziców Teresę i Jana Chwastyk, ++ z rodziny Chwastyk, Nazar i Chodura.

PIĄTEK – 03.12.2021 – ŚW. FRANCISZKA KSAWEREGO
12.00 Do Opatrz. Bożej za wst. św. Barbary w int. pracowników Zakładów Wapienniczych Lhoist S.A., pracowników Spółki Labtar oraz wszystkich Skalników i Górników, rencistów i emerytów, za ich rodziny, o bł. Boże i potrzebne łaski oraz za ++ pracowników.
Po Mszy św. procesja na zakład i modlitwa przed figurą św. Barbary.
17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 Roraty: I. W int. czcicieli NSPJ, za ich rodziny oraz za ++ czcicieli i o nawrócenie grzeszników (z ofiarą wokół ołtarza).
II. Za + Piotra Zmuda w 1 rocz. śm.

SOBOTA – 04.12.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w int. żyjących i ++ czcicieli, ich rodziny, Kościół św., papieża, biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej (z ofiarą wokół ołtarza).
8.15 Za + Piotra Zmuda w 1 rocz. śm. (ks. Jan Zmuda).
17.45 Litania do św. Jana Pawła II.
18.00 Za ++ rodziców Emilię i Jana Kot, Janinę i Lucjana Bartnickich, ich rodzeństwo, dziadków Anastazję i Jana Kuśnierz, Franciszkę i Stanisława Kot, szwagierkę Elżbietę, 2 szwagrów, ++ z pokr. i za dusze w cz.c.

II NIEDZIELA ADWENTU – 05.12.2021
7.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Franciszka Szczepanik z ok. 80 rocz. ur.
8.00 W j. niemieckim: Za ++ rodziców Martę i Franza Dylla, ++ z pokr.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodz. Zombik.
10.00 Za + ojca Henryka Bawoł w 15 rocz. śm., matkę Łucję, ich rodziców, rodzeństwo, Marię i Franciszka bawoł, rodziców Klarę i Jana Jafernik oraz za dusze w cz.c.
11.15 Za + Zbigniewa Gaczyńskiego w 1 rocz. śm.
W czasie Mszy świętej błogosławieństwo rocznego dziecka: Aurelia Kowalczyk, Konstanty Michoń.
16.30 Nieszpory.
17.00 Za + Bogdana Barełkowskiego w 1 rocz. śm.