^ Idź w górę

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 01.06. – 07.06.2020

PONIEDZIAŁEK – 01.06.2020 – ŚWIĘTO NMP MATKI KOŚCIOŁA6.30 Wolna intencja.
18.00 Za ++ rodziców Martę i Walentego Knosala, ++ braci Ignacego, Huberta i Piotra, ++ z rodziny Fikus, Knosala.

WTOREK – 02.06.2020 – DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 Za + ciotkę Małgorzatę, męża Bertholda Sczepanik, jego rodziców, siostrę, rodziców Apolonię i Walentego Ploch, szwagra, ++ z pokr.
18.00 Za ++ rodziców Matyldę i Ericha Kauf, męża Manfreda, teściów Jadwigę i Gerharda Fikus, szwagrów Józefa i Jerzego, ++ z pokr. i za dusze w cz.c.

ŚRODA – 03.06.2020 – ŚW. KAROLA LWANGI I TOWARZYSZY
6.30 Za ++ rodziców Małgorzatę i Jana Cebula.
18.00 Za ++ rodziców Franciszkę i Stefana Król, męża Henryka, syna Waldemara, teściów Albinę i Andrzeja Kwasny, siostrę Edeltraudę i Józefa Krancioch, kuzyna Eryka , ++ z pokr.

CZWARTEK – 04.06.2020 – ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA
6.30 Msza św. w j. łacińskim: Do Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana z prośbą o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii.
Po Mszy św. nabożeństwo w int. nowych powołań.
18.00 Za + ciocię Zofię Gielsok, babcię Martę Anioł, ++ z rodz. Skop, Gielsok, Anioł, Kowalski.

PIĄTEK – 05.06.2020 – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
6.30 W int. czcicieli NSPJ, za ich rodziny z prośbą o bł. Boże, w int. wszystkich rencistów i emerytów naszej parafii oraz za ++ czcicieli i o nawrócenie grzeszników (z ofiarą wokół ołtarza).
Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 Msza szkolna: W int. wszystkich Mam i Ojców naszej parafii (z ofiarą wokół ołtarza).
19.00 Msza św. dla młodzieży: Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i zdrowie w int. Wiktorii Ful z ok. rocz. ur.

SOBOTA – 06.06.2020 – PIERWSZA SOBOTA MIESIĄCA
7.30 Za przyczyną Niepokalanego Serca Maryi w int. żyjących i ++ czcicieli, ich rodziny, Kościół św., papieża, biskupów i kapłanów oraz o nowe powołania do służby Bożej (z ofiarą wokół ołtarza).
13.00 Do Opatrz. Bożej za wstaw. MB, z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i zdrowie w int. Rity Przybyła z ok. 60 rocz. ur.(z ofiarą wokół ołtarza).
17.30 Chrzest: Emil Kauf.
17.45 Litania do św. Jana Pawła II.
18.00 Za + Jana Noga, Andrzeja Benek w 29 rocz. śm., ++ rodziców Wiktorię i Franciszka Konica, teściów Annę i Andrzeja Noga, chrześniaka Ryszarda Zyła.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 07.06.2020
6.30 Za ++ rodziców Martę i Walentego Knosala, braci Piotra, Huberta, Ignacego, męża Reinholda Zmuda, Jacka i Elżbietę Bartoszek, ++ z rodz. Datko, ++ z pokr.
7.30 W j. niemieckim: Za ++ rodziców Jacka i Joannę Patola, brata Jerzego, siostrę Helenę, męża Jerzego Mandelka, ciotki Marię i Gertrudę, za dusze w cz.c.
9.00 Msza św. w Walidrogach: Rodzina Bialucha .
10.00 Do Opatrz. Bożej za przyczyną MBNP z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Stefani i Karola Ogórek z ok. 65 rocz. ślubu oraz w int. Karola z ok. 92 rocz. ur.
Błogosławieństwo rocznego dziecka: Matylda Cichos.
11.15 W int. wszystkich budowniczych naszego kościoła, jego dobrodziejów i darczyńców z ok. 104 rocznicy konsekracji.
16.30 Nieszpory.
17.00 Za ++ rodziców Mariannę, Gabrielę i Teodora, Helenę i Alojzego, dziadków, chrzestnych, siostrę Barbarę, szwagrów Jana, Józefa i Janusza.