^ Idź w górę

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW
18.11. – 24.11.2019

PONIEDZIAŁEK – 18.11.2019 – BŁ. KAROLINY KÓZKÓWNY
6.30 Za + syna Bernarda Bassitta, męża Edmunda, rodziców Marię i Stanisława Salzburg, brata Engelberta, ++ z pokr. Bassitta i Salzburg.
18.00 Za ++ rodziców Cecylię i Huberta Mateja, ++ matki Annę i Elżbietę, ciotkę Gertrudę, ++ z pokr. Mateja Weihs.

WTOREK – 19.11.2019 – DZIEŃ POWSZEDNI
6.30 Za + dziadka Eryka Niedziela w rocz. ur., jego żonę Agnieszkę, ++ z pokr.
9.30 Za wst. bł. Edmunda Bojanowskiego o potrzebne łaski dla nauczycieli, wychowawców i wszystkich pracowników Przedszkola w Tarnowie Opolskim oraz w int. dzieci, ich rodziców i opiekunów.
18.00 Za +męża, ojca i dziadka Piotra Lakwa w 8 rocz. śm., ++ rodziców Marię i Jana Noki, brata Jana, bratową Lidię, teściową Hildegardę, ++ z rodz. Noki, Glensk, Lakwa.

ŚRODA – 20.11.2019 – ŚW. RAFAŁA KALINOWSKIEGO
6.30 Wolna intencja.
18.00 Za ++ rodziców Marię i Teodora Skop, brata Erharda, siostrę Hildegardę oraz ++ z rodzin Skop, Gielsok, Anioł, Kowalski.

CZWARTEK – 21.11.2019 – OFIAROWANIE NMP
6.30 Za + syna Piotra Piechota w rocz. ur. ++ rodziców Agnieszkę i Johana Stolc, teściów Elżbietę i Lucjana Piechota, szwagra Gerarda, bratową Krystynę, Julię i Gertrudę Cichoń oraz za dusze w cz.c.
18.00 Za + męża i ojca Mariana Bogusławskiego, ++ z całego pokrewieństwa.

PIĄTEK – 22.11.2019 – ŚW. CECYLII
6.30 Do Opatrz. Bożej z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. córki Julii Wrzeciono.
17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
18.00 Msza św. szkolna: Do Opatrzności Bożej za przyczyną św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, w int. organistów i wszystkich grających i muzykujących z naszej parafii, z prośbą o bł. Boże, zdrowie i dalsze wychwalanie Boga muzyką oraz za ++ organistów.

SOBOTA – 23.11.2019 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za ++ Annę i Alberta Stach, ++ z ich rodzin, + siostrę Annę Chodura.
18.00 Do Opatrz. Bożej przez wst. MBNP z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Wioletty Polańskiej z ok. 45 rocz. ur.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.11.2019
6.30 Do Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata z ok. 18 rocz. ofiarowania całej społeczności gminnej, m.in. Rady Gminy, zakładów pracy, szkół i przedszkoli oraz oddania Gminy Tarnów Opolski pod panowanie Chrystusa Króla.
7.30 W j. niemieckim: Za + męża i ojca Jerzego Mandelka w 10 rocz. śm., rodziców Patola, siostrę Helenę, brata Jerzego i za dusze w cz.c.
9.00 Msza św. w Walidrogach: Rodzina Janeczek.
10.00 Do Opatrz. Bożej przez wst. MBNP z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Beaty i Zygmunta Kowalczyk z ok. 25 rocz. ślubu oraz w int. dzieci.
11.15 Za + męża i ojca Józefa Schaffors w rocz. śm., ++ rodziców Jadwigę i Alfreda Arndt, teściów Marię i Józefa Schaffors, ++ z rodziny i pokrewieństwa, + babcię Matyldę Stach w rocz. śm., ++ z rodz. Schaffors, Stach.
W czasie Mszy świętej chrzest dziecka: Gustaw Maciej Wołkowicz.
16.30 Katecheza dla dorosłych.
17.00 Za + ojca Rudolfa Szendera w 7 rocz. śm., matkę Anielę, brata Henryka, siostrzenicę Barbarę, teściów Pawła i Marię Kampa, szwagrów Karola i Pawła, ++ z rodzin Szendera, Kampa, Tomiczek, Preiss.