^ Idź w górę

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19.10. – 25.10.2020

PONIEDZIAŁEK – 19.10.2020 – DZIEŃ POWSZEDNI
17.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 Za + męża, ojca i dziadka Aloisa Waclawczyk w rocz. śm., ++ rodziców, rodzeństwo, ++ z rodz. Szymik, Waclawczyk, Gomolka i za dusze w cz.c.

WTOREK – 20.10.2020 – ŚW. JANA KANTEGO
7.30 Za ++ teściów Urszule i Franciszka Knosala, ich dzieci, rodziców Annę i Wilhelma Krawiec, ++ szwagrów i za dusze w cz.c.

ŚRODA – 21.10.2020 – DZIEŃ POWSZEDNI
17.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 Msza święta zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Świętego i zdrowie w int. Andrzeja Kampa z ok. 18 rocz. ur.;
• Z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalszą Boże błog. opiekę NMP i św. Marcina oraz zdrowie w int. wnuka Marka Krzywdy z ok. 3 rocz. ur.;
• Za + męża Bolesława Twardowskiego w 1 rocz. śm.;
• Za + męża Kazimierza Moś, rodziców Helenę i Jana Kopyra, Józefę, Idziego, Milenkę Moś, bratanka Roberta, szwagra Jana i Marysię Borek, chrzestnych rodziców z obu stron, dziadków i babcie z obu stron oraz za dusze w cz.c.;
• Za + Agnieszkę Stolz w rocz. śm., męża Johanna, jego rodziców, wnuka Piotra Piechota, rodziców Elżbietę i Ignacego Paczulla, brata Jerzego, siostrę Hildegardę, ++ z pokr. Stolz, Paczula i Cichoń;
• Za + brata Józefa Smolarz i za ++ z rodzin Smolarz i Gebauer;
• Za ++ męża Helmuta i syna Bruna Mróz.

CZWARTEK – 22.10.2020 – ŚW. JANA PAWŁA II
17.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 Za + męża, ojca i dziadka Alfonsa Golenia, rodziców Agnieszkę i Wincentego Pluta, siostry: Paulinę, Różę, Herminę, szwagrów: Henryka, Adolfa, Franciszka, Joachima, braci: Piotra i Jana, bratowe: Irmgardę i Agnieszkę, siostrzeńca Alfreda, rodziców Annę i Augustyna Golenia, szwagrów Wilhelma i Józefa ich żony: Rozalie i Urszulę, szwagierkę Marię i za dusze w cz.c.

PIĄTEK – 23.10.2020 – DZIEŃ POWSZEDNI
17.15 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
17.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 Msza szkolna: Do MB Różańcowej za żyjące i zmarłe członkinie Róży Różańcowej Matki Ubogich, o Boże błog. i zdrowie w ich rodzinach oraz o powołania kapłańskie i zakonne.

SOBOTA – 24.10.2020 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za ++ rodziców Agnieszkę i Franciszka, ich córkę Teresę, ++ z rodz. Cichoń.
13.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP, z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Anieli i Zygfryda Joniec z ok. 50 rocz. ślubu.
14.00 Ślub konkordatowy: Monika Michalska – Michał Gałek.
17.30 Nabożeństwo różańcowe.
18.00 Za + ojca Maxa Samol z ok. 11 rocz. śm., jego rodziców Marię i Pawła Samol, teściów Marię i Antoniego Straus, ++ z pokr. i za dusze w cz.c.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020
7.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP, z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosł. i zdrowie w int. Kornelii i Henryka Król z ok. rocz. ślubu.
8.00 W j. niemieckim: Za + męża Antoniego Kowalczyk, córkę Urszulę Woźnica, jej męża Manfreda, rodziców Agnieszkę i Konrada Ploch, Łucję i Antoniego Kowalczyk, Annę i Wincentego Wieszołek, ++ z pokr. i za dusze w cz.c.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodzina Bialucha.
10.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP, z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Hildegardy Lis z ok.86 rocz. ur.
11.15 Za ++ dziadków Martę i Wiktora Krawczyk, Wilhelma i Marię Krawczyk, teścia i szwagra Koprek, siostrę Magdalenę, ++ z rodz. Zając, Krawczyk, Zimoń, Kleszcz, Lipok, ++ z tego domu, Urbacka, Warwas, ++ sąsiadów.
W czasie Mszy świętej chrzest dziecka: Piotr Stodtko.
W czasie Mszy świętej błogosławieństwo rocznego dziecka: Alicja Mansfeld.
16.30 Nabożeństwo różańcowe.
17.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP, z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Urszuli i Henryka Piechota z ok. 40 rocz. ślubu.