^ Idź w górę

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 10.05. – 16.05.2021

PONIEDZIAŁEK – 10.05.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Procesja i Msza św.: Za + Jana Fik, rodziców, rodzeństwo i za dusze w cz.c.

WTOREK – 11.05.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Procesja i Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Marcina:
• W int. Parafian i ofiarodawców wspierających remont naszego kościoła;
• Za + ojca Emila Krzywda w 16 rocz. śm i za ++ z rodzin Krzywda, Sorbian;
• Za ++ rodziców Pawła i Elżbietę Gregorczyk, dziadków Elżbietę i Marcina, wujka Józefa i za ++ z pokr.;
• Za ++ Hildegardę i Romana Lis, ++ z pokr. i za dusze w cz.c.;
• Za ++ Ryszarda i Rudolfa Kowalczyk i za dusze w cz.c.;
• Za ++ Krystynę i Eugeniusza Sołtysiak, męża Jana, ++ rodziców z obu stron;
• Za + brata Piotra Zmuda;
• O łaskę zdrowia dla ojca;
• O szczęśliwy przebieg operacji oraz o Boże błog i zdrowie dla całej rodziny.

ŚRODA – 12.05.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Procesja i Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Do Opatrzności Bożej z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze bł. Boże, szczęśliwe urodzaje i zachowanie pól i domów od nieszczęść, w int. rolników i wszystkich mieszkańców naszej parafii (z ofiarą wokół ołtarza);
• W int. członkiń Róży Różańcowej Matki Bożej Nieustającej Pomocy o Boże błog. i zdrowie dla nich i ich rodzin, za ++ członkinie oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne;
• Za ++ ojca Leona i teścia Antoniego oraz za dusze w cz.c.;
• Za ++ rodziców Pawła i Elżbietę Ogórek, Pawła Piechaczek, ++ z rodzin Ogorek, Hadamczyk, Ostermann;
• O łaskę zdrowia dla ojca.

CZWARTEK – 13.05.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.: Z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog., wierność i zdrowie w int. S.M. Marianny z okazji imienin.

PIĄTEK – 14.05.2021 – ŚWIĘTO ŚW. MACIEJA, APOSTOŁA
17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Nabożeństwo majowe, do NSPJ i Msza św. szkolna: Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Florentyny i Mateusza Guz z ok. rocz. ślubu.

SOBOTA – 15.05.2021 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za + matkę Augustynę Libera, ojca Pawła, córkę Beatę Sobczyk, teściów Elżbietę i Pawła Salla i za dusze w cz.c.
18.00 Nabożeństwo majowe i Msza św.: Do MB Różańcowej o Boże błog., potrzebne łaski i zdrowie dla członków Róży Różańcowej Matki Bożej Ubogich o opiekę Bożą w ich rodzinach, za ++ członków, za żyjących i ++ kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16.05.2021
7.00 Z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Anety i Pawła z ok. 1 rocz. ślubu oraz w int. Pawła z ok. rocz. ur.
8.00 W j. niemieckim: Za + męża, ojca i dziadka Piotra Glensk, jego rodziców Elżbietę i Franciszka Glensk.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodz. Mikos.
10.00 Za + matkę Zofię, babcie Joannę z ok. ur., ich mężów, syna Pawła, zięcia Jana, ++ z rodzin Blaut, Zmuda, Sosnowski i Fesser, Zimmerman.
11.15 Za + męża i ojca Ryszarda Kowalczyk, syna Rudolfa, rodziców Marię i Teodora Cohaus i za dusze w cz.c.
16.30 Nabożeństwo majowe.
17.00 Z podz. za otrz. łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Adama Kowalczyk z ok. rocz. ur. oraz w int. całej rodziny.