^ Idź w górę

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.

PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 19.09. – 25.09.2022

PONIEDZIAŁEK – 19.09.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Piotra Kampa z ok. 18 rocz. ur.

WTOREK – 20.09.2022 – ŚW. MĘCZENNIKÓW ANDRZEJA KIM TAEGON, PAWŁA CHONG HASANG I TOWARZYSZY
7.30 Za ++ rodziców Rudolfa i Annę Sobota, dziadków Piotra i Marię Sobota, Katarzynę i Tomasza Bawohl, ++ z pokr.

ŚRODA – 21.09.2022 – ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA APOSTOŁA
18.00 Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo MBNP:
• Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Szymona Muc z ok. 18 rocz. ur.;
• Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w rodzinach dzieci, za + męża Mariana w rocz. śm., ++ z pokr.;
• Za + matkę Helenę Krzanowską, ojca Józefa, czterech braci, siostrę Danutę, jej męża Romana Mrowiec, dziadków Antoninę i Konstantego Staszewskich, ++ z pokr.;
• Za + męża Edwarda Sawickiego w rocz. ur., jego rodziców Gertrudę i Józefa, rodziców Marię i Maksymiliana Mientus, ++ z rodziny Nowak, Kampa, Mientus;
• Za + Gerarda Lichy w 20 rocz. śm., ++ z pokr. Lichy i Glensk;
• Za + męża Stanisława w rocz. śm., rodziców, teściów, dziadków z obu stron, ++ z rodziny Cyc, Grabiński, Barański;
• Za + ojca Gerarda Przybyła, ++ z rodzin Przybyła, Bienias, Cichoń;
• Za ++ rodziców Pawła i Elżbietę Schwugier, siostrę Kornelię, ++ z rodziny Schwugier i Glensk;
• Za + ojca Manfreda.
Po Mszy św. nabożeństwo do MBNP.

CZWARTEK – 22.09.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
12.00 Ślub konkordatowy: Paulina Podwysocka – Marek Glensk.
18.00 Za ++ Hermana i Klarę Marek, rodziców, rodzeństwo, ++ z pokr. Marek, Kleimann.

PIĄTEK – 23.09.2022 – ŚW. PIO Z PIETRELCINY
17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Msza św. szkolna: Za + matkę Jadwigę Arndt w rocz. ur., ojca Alfreda, męża Józefa Schaffors, jego rodziców, dziadków z obu stron, ++ z pokr., dusze w cz.c.

SOBOTA – 24.09.2022 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog., dary Ducha Św. i zdrowie w int. Amelii Petruk z ok. 18 rocz. ur.
12.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Gerarda Koźlik z ok. 60 rocz. ur. oraz o Boże błog. dla całej rodziny.
18.00 Za ++ rodziców Ludwikę i Michała Piotrowskich, ich dzieci, ++ z pokr.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.09.2022
7.00 Za ++ braci Piotra, Huberta, Ignacego Knosala, rodziców Martę i Walentego, męża Reinholda Zmuda, Jacka i Elżbietę Bartoszek, ++ z rodziny Datko, ++ z pokr.
8.00 W j. niemieckim: Za + ojca Antoniego Kowalczyk, Urszulę Woźnica, jej męża Manfreda, ++ z pokr., dusze w cz.c.
9.30 Msza św. w Walidrogach: Rodz. Giesa.
10.00 Za ++ rodziców Bertę i Franciszka Wysada, Rozalię i Wilhelma Golenia, ich rodziców i rodzeństwo, siostrę Elżbietę, ++ z pokr.
11.15 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w rodzinie Dagmary i Sławomira Winter z ok. 10 rocz. ślubu oraz opiekę Aniołów Stróżów dla dzieci.
17.00 Za + męża Jerzego Kozołup w 2 rocz. śm.