^ Idź w górę

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

18.01. – 24.01.2021

Dzisiaj II Niedziela zwykła. O godz. 16.30 Nieszpory kolędowe.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na ubezpieczenie budynków naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na zakup opału do kościoła. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku trzęsienia ziemi w Chorwacji. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.

W sobotę o godz. 11.00 w kościele zbiórka dla kandydatów, a o 11.30 dla młodszych ministrantów.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. 1 Maja blok 29, klatki A, B, C i D. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

W kancelarii, w godzinach jej urzędowania, przyjmowane są intencje mszalne na rok 2021.

W zakrystii są do nabycia płyty z nagraną w naszym kościele muzyką organową wykonaną przez Prof. Markusa Rupprechta, prorektora Hochschule für katholische Kirchenmusik & Musikpädagogik w Regensburgu w cenie 20zł.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.
I

nformujemy, że w kościele może przebywać 1 osoba na 15 m2. W naszym kościele parafialnym ograniczenie stanowi 50 osób, a w kościele w Walidrogach 11 osób. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby do Komunii Świętej przystępowały najpierw osoby przyjmujące ją na rękę, a na końcu do ust.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!