^ Idź w górę

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

30.01. – 05.02.2023

Dzisiaj IV Niedziela zwykła. O godz. 16.30 Nieszpory Kolędowe.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na opłaty za energię elektryczną. W święto Ofiarowania Pańskiego na klasztory klauzurowe. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękuję również za dary złożone na stół plebanijny.

W środę o godz. 16.00 w klasztorze spotkanie Rodziny bł. Edmunda Bojanowskiego.

W czwartek po Mszy Św. spotkanie III roku przygotowania do sakr. bierzmowania.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie określane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Układ Mszy Św. świąteczny. Podczas Mszy św. błogosławieństwo świec.

W piątek podczas Mszy św. udzielane będzie błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja.

W piątek po Mszy Św. spotkanie starszej grupy Marianek w klasztorze.

W sobotę o godz. 19.00 na plebanii spotkanie pokolędowe ministrantów i lektorów.

W niedzielę przypada wspomnienie św. Agaty. Podczas Mszy św. błogosławieństwo wody i chleba.

W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca:
• w piątek o godz. 18.00 Msza św. w int. czcicieli NSPJ, po niej nabożeństwo do NSPJ;
• w sobotę o godz. 17.45 zapraszamy na Litanię do św. Jana Pawła II;
• w sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ul. Celnej i Nakielskiej. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na jego wystrój.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł.

Organizujemy w parafii pielgrzymkę do Libanu – termin: 20.06. – 28.06.2023. Osoby zainteresowane mogą w kancelarii parafialnej odebrać plan pielgrzymki. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!