^ Idź w górę

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

20.05. – 26.05.2024

Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo majowe z przejściem na Księży Dół, wyjście spod kościoła o godz. 15.00.

Kolekta dzisiejsza to tzw. jałmużna postna z całego roku. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na renowację zabytkowej ambony z kaplicy św. Marcina. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękuję również za dary złożone na stół plebanijny.

W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła – diecezjalny Dzień Modlitw Rolników o Boże błog. i dobre urodzaje. Msza św. w Kamieniu Śląskim o godz. 10.00.

Próby dla dzieci I-Komunijnych w tym tygodniu: w poniedziałek, środę i czwartek, o godz. 17.00.

Trwa miesiąc maj. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, w tygodniu o godz. 18.00, a w niedzielę o 16.30.

W poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

W czwartek o godz. 16.00 spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

W czwartek o godz. 19.00 na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

W piątek na godz. 18.00 zapraszamy wszystkie mamy i wszystkich ojców na przedstawienie „Leśna kapliczka”, po przedstawieniu Msza Święta w intencji rodziców z ok. Dnia Matki i Dnia Ojca. Po Mszy św. procesja do klasztoru, gdzie zostanie poświęcona figura Matki Bożej.

Spotkanie młodszej grupy Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00 w klasztorze.

W sobotę o godz. 11.30 w kościele zbiórka dla wszystkich ministrantów i lektorów.

W sobotę o godz. 16.30 w kościele spowiedź dla dzieci I-Komunijnych i ich rodziców.

W niedzielę o godz. 10.00 Uroczystość I Komunii św. W związku z tym suma o godz. 11.30, a nabożeństwo popołudniowe o 15.30.

Zapraszamy młodzież na Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 1 czerwca. Informacje i zapisy u s. Radosławy lub w zakrystii.

Do sprzątania kościoła i obejścia przed Uroczystością I Komunii św. zapraszamy rodziców dzieci I-komunijnych – w czwartek po Mszy św. oraz w sobotę o godz. 9.00. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na jego wystrój.

2 czerwca w ogrodzie farskim odbędzie się festyn parafialny. Osoby, które chciałyby podarować gadżety na festyn, prosimy o kontakt z p. Gebauer.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!