^ Idź w górę

Odwiedza nas 173 gości oraz 0 użytkowników.

21.06. – 27.06.2021

Dziś XII Niedziela Zwykła. O godz. 16.30 Nieszpory.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nowe drzwi boczne w kaplicy cmentarnej i do chłodni. Po Mszach zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

W czwartek o godz. 17.30 w kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z I i II roku przygotowania (proszę przynieść ze sobą kartki z potwierdzeniem uczestnictwa w życiu parafialnym).

W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego w int. dzieci, młodzieży oraz rodziców, nauczycieli i wychowawców.

W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji o zachowanie od gradu. W sposób szczególny zapraszamy na wspólną modlitwę wszystkich rolników.

W niedzielę w Nakle odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Udamy się pielgrzymką na sumę odpustową. Wyjście spod kościoła o godz. 9.50. Zapraszamy do udziału.

W niedzielę o godz. 18.00 w ogrodzie farskim ognisko dla wszystkich marianek i ministrantów.

Do sprzątania kościoła i obejścia zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców ul. Glenska i Lipcowej. Dziękujemy tym którzy sprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.

Informujemy, że w kościele od dzisiaj może być zajętych 75% miejsc. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby do Komunii Świętej przystępowały najpierw osoby przyjmujące ją na rękę, a na końcu do ust.

Biskup Opolski odwołuje w całości dyspensę ogólną od uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej i świątecznej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!