^ Idź w górę

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

05.06. – 11.06.2023

Dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. W naszej parafii Rocznica I Komunii św. i kiermasz parafialny z ok. 107 rocz. konsekracji naszego kościoła parafialnego.

Od godz. 15.00 zapraszamy na festyn parafialny w farskim ogrodzie.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę to tzw. kolekta remontowa. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękuję również za dary złożone na stół plebanijny.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację kiermaszu parafialnego i festynu.

W poniedziałek na godz. 16.00 zapraszamy osoby chętne do pomocy przy porządkowaniu farskiego ogrodu po festynie.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Uroczysta suma w int. Parafian o godz. 10.00, po niej procesja z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Prosimy by dzieci I-Komunijne i rocznicowe były obecne w strojach komunijnych, a małe dzieci zapraszamy do sypania kwiatów. Zachęcamy do udziału w procesjach także w kolejne osiem dni. Za pobożne uczestnictwo w procesji można zyskać odpust zupełny.

W przyszłą niedzielę zapraszamy do kościoła o godz. 16.00 na wykład pana Krzysztofa Wysdaka pt. Rzym w Tarnowie Opolskim. Serdecznie zapraszamy.

Do sprzątania kościoła i obejścia zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców os. Zakładowego blok nr 2 klatka A. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych, którzy sprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!