^ Idź w górę

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.

19.10. – 25.10.2020

Dziś XXIX Niedziela Zwykła. O godz. 1630 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na misje. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary.

Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Będziemy chcieli wspomóc dzieci z parafii Salcabamba w Peru, gdzie posługę pełni ks. Dariusz Flak, kapłan diecezji opolskiej. Będzie można złożyć do koszy w kościele pluszaki, puzzle i artykuły szkolne. Na parafialnym fb są umieszczone filmy i zdjęcia z aktualnej pracy misyjnej ks. Dariusza. U Marianek będzie można również złożyć ofiary dla głodujących Peruwiańczyków z parafii, gdzie posługuje ks. Dariusz.

W godzinach kancelaryjnych przyjmowane są intencje mszalne za żyjących na rok 2021.

W zakrystii kościoła można składać modlitewne wypominki za zmarłych.

Przeżywamy miesiąc październik. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 1730, w niedziele o godz. 1630.

We wtorek o godz. 1600 do sprzątania i udekorowania przed odpustem kaplicy cmentarnej oraz do sprzątania obejścia cmentarza zapraszamy mieszkańców ulic Borowej, Chodury, Polnej i Kani. Prosimy o przybycie ze swoim sprzętem.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę od godziny 900 mieszkańców ul. ks. Klimasa 1-30. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Zbiórka dla kandydatów na lektorów w czwartek w kościele o godz. 1845.

Odpust ku czci św. Marcina odbędzie się w niedzielę 8 listopada.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.
I

nformujemy, że od jutra w kościele może przebywać 1 osoba na 4 m2. W naszym kościele parafialnym ograniczenie stanowi 187 osób, a w kościele w Walidrogach 43 osoby. Przypominany o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele. Prosimy, aby do Komunii Świętej przystępowały najpierw osoby przyjmujące ją na rękę, a na końcu do ust.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!