^ Idź w górę

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

19.09. – 25.09.2022

Dziś XXV Niedziela zwykła.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na renowację XVII-wiecznego konfesjonału z kaplicy św. Marcina. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary. Dziękuję również za dary złożone na stół plebanijny.

Rekolekcje w tym roku odbędą się w dniach od 1 do 4 października. W piątek przed rekolekcjami 30 września zapraszamy na godz. 19.00 do kościoła na seans filmu FATIMA.

W godzinach kancelaryjnych można zamawiać intencje mszalne na rok 2023.

Spotkanie dla przygotowujących się 1 rok do sakr. bierzmowania w czwartek po Mszy św.

W piątek po Mszy św. szkolnej spotkanie dla rodziców dzieci I-komunijnych.

Do sprzątania kościoła i obejścia zapraszamy w sobotę o godz. 9.00 mieszkańców Osiedla Zakładowego blok 3. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!