^ Idź w górę

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

20.01. – 26.01.2020

Dziś II Niedziela zwykła. O godz. 16.30 zamiast nieszporów kolędowych o godz. 16.30 zapraszamy na Jasełka w wykonaniu uczniów PSP Tarnów Opolski.

Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na ubezpieczenie budynków naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nowo budujący się kościół w Opolu. „Bóg zapłać” za składane ofiary.

Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej kapłana ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, który wygłosi do nas Słowo Boże. Ofiary przeznaczone będą na potrzeby nowo powstałej parafii w Opolu.

W tym tygodniu w Liturgii przeżywamy we wtorek – wspomnienie św. Agnieszki, w piątek – wspomnienie św. Franciszka Salezego; w sobotę – święto nawrócenia św. Pawła.

W piątek o godz. 19.00 w klasztorze spotkanie dla starszej grupy Marianek; w sobotę o godz. 11.00 w budynku straży spotkanie młodszej grupy Marianek.

Do sprzątania kościoła i jego obejścia zapraszamy w sobotę od godz. 9.00 mieszkańców ulic Borowej, Chodury, Polnej i Kani. Dziękujemy tym, którzy sprzątali kościół i jego obejście na dzisiejszą niedzielę i złożyli ofiary na wystrój kościoła.

Trwają duszpasterskie odwiedziny kolędowe. Ofiary kolędowe przeznaczone będą na modernizację kotłowni i wymianę pieca w kościele. Z góry dziękujemy za wszelkie ofiary złożone podczas odwiedzin duszpasterskich.

Osoby, które nie mogą przyjąć Kolędy w wyznaczonym terminie mogą zapisywać się w zakrystii na tzw. kolędę dodatkową.

Ze względu na odwiedziny duszpasterskie kancelaria parafialna nie będzie czynna w godzinach popołudniowych. Do zakończenia Kolędy zapraszamy do kancelarii po Mszach św. porannych.

Organizujemy w parafii pielgrzymkę do Gruzji – termin: 22.07. – 01.08.2020. Osoby zainteresowane mogą z zakrystii odebrać plan pielgrzymki. Serdecznie zachęcamy i zapraszamy. Zapisy w kancelarii parafialnej.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej – Gościa Niedzielnego i Mały Gość Niedzielny z dodatkiem na ferie

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli
i wielu łask Bożych na nowy tydzień!