PORZĄDEK NABOŻEŃSTW 22.04. – 28.04.2024

PONIEDZIAŁEK – 22.04.2024 – DZIEŃ POWSZEDNI
18.00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Agaty i Pawła Sylwestrzak z ok. rocz. ślubu.

WTOREK – 23.04.2024 –UROCZYSTOŚĆ ŚW. WOJCIECHA
7.30 Za + matkę Alfredę w 1 rocz. śm., ojca Adama, dziadków z obu stron.
18.00 Za + babcię Emilię Kot w rocz. śm., jej męża Jana, teściów, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodziny Kot i Kuśnierz.

ŚRODA – 24.04.2024 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za + męża Piotra Glensk, jego rodziców Elżbietę i Franciszka Glensk.
18.00 Msza św. zbiorowa przez wstaw. MBNP:
• Za +ojca Józefa Bawoł, teściów Adelajdę i Eugeniusza Stępień, dziadków z obu stron, rodziców Bawoł, Stępień, Wocław, dusze w cz.c.;
• Za ++ rodziców Annę i Józefa Gajewskich, dziadków Alojzego i Agnieszkę Bawoł, Kazimierza i Katarzynę Juruś;
• Za + Zofię Łuczak w rocz. śm., ojca Władysława, ich rodziców i rodzeństwo, ++ z pokr., dusze w cz.c.;
• Za + matkę Urszulę Waclawczyk w rocz. ur., ojca Aloisa, ++ z pokr., dusze w cz.c.;
• Za ++ rodziców Annę i Jana Glensczok, teściów Juliannę i Jacka Gebauer, męża Józefa, syna Jana, ++ z pokr.;
• Za + Urszulę Pudelko w rocz. ur., jej męża Piotra (od przyjaciół);
• Za ++ Norberta Kowalczyk, Elżbietę Kownacką (od mieszkańców ul. Glenska);
• Za + ojca Manfreda.
Po Mszy św. nabożeństwo do MBNP.

CZWARTEK – 25.04.2024 – ŚWIĘTO ŚW. MARKA
16.30 Msza św. o urodzaje.
Po Mszy św. procesja do krzyża misyjnego.

PIĄTEK – 26.04.2024 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Krawiec, męża Jana Knosalę, jego rodziców, szwagrów, chrześniaka Joachima, ++ z pokr.
17.40 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
18.00 Msza św. szkolna: Za ++ rodziców Adelajdę i Gerarda Cichoń, ich rodzeństwo, dziadków Paulinę i Jakuba Cichoń, Marię i Franciszka Pyka, ++ z pokr. Cichoń, Pyka, dusze w cz.c.

SOBOTA – 27.04.2024 – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 Za ++ rodziców Pawła i Elżbietę Klimek, brata Jana, ++ z pokr. Klimek, Knosala, Fornol, dusze w cz.c.
13.00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Anety i Pawła Cebula z ok. rocz. ślubu.
W czasie Mszy świętej chrzest dziecka: Gabriela Cebula.
18.00 Z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Sylwii i Andrzeja Klama z ok. 20 rocz. ślubu.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA- 28.04.2024
7.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Zofii z ok. 80 rocz. ur.
8.00 W j. niemieckim: Za + męża Joachima Donat w rocz. śm., teściów Annę i Henryka Donat, rodziców, ++ z pokr. Donat, Glensk.
9.00 Msza św. w Walidrogach: Rodzina Wzorek.
10.00 Do Opatrz. Bożej przez wstaw. MBNP z podz. za otrz. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie w int. Marii Knosala z ok. 80 rocz. ur.
11.15 Za ++ Stefanię i Karola Ogórek.
W czasie Mszy świętej chrzest dziecka: Jakub Wallach.
16.15 Katecheza dla dorosłych.
17.00 Za + męża Huberta Kiełbasa w 6 rocz. śm.